صفحه اصلی محصولات خدمات استعلام بها نمایندگی اخبار ثبت نام درباره ما تماس با ما

درباره ما :

شركت فراز پردازان نادین با هدف خودکفائی در توليد و مونتاژ رايانه , تهیه , فروش و راه اندازی انواع سرور و تجهیزات سرور با مارک های اچ پی و سوپرمیکرو  در تهران و کلیه شهرستان ها فعاليت خود رادرسال 1391 آغاز کرد. اين شرکت با توجه به اهميت و گسترش روزافزون فناوری اطلاعات در عرصه‏ های مختلف، بمنظور ارائه راه حلهای زيرساختی اقدام به سرمايه گذاری، طراحی و اجرای پروژه های مختلف در سطح کشورنمود و بااين هدف که بتواند مشاوری امين ومنصف درزمينه واجرای پروژهای انفورماتيک کشور باشد .

سرعت شگفت انگيـز تکنولوژی ICT مي طلبيد برای پاسخگويی نيازهای مشتريان و موضوعـات پـروژه ها ، اين شرکت نيز از سـرعت همسـانی برخوردار شـود چـه در زمينه خدمات بـازرگانی و چـه در نو آوری و دانش روز.اين اقدام خود موجب گرديد تا دست ما هم در زمينه مشاوره و طراحی پروژه ها،و هم واردات و گرفتن سرويسهای بعدی باز گردد .

از دغدغه های بزرگ مديران شرکت پرهيز از برخوردهای ناسالم و رقابت های مطرود بوده و هست . شرکت در مناقصات ، اخذ پروژه ها نياز به تعاملی سالم با ديگر همکاران دارد . ما قائل به اين نيستيم حضور رقيبان مانعی بر از دست دادن سهم بازار باشد بلکه، با حضوری قوی وايجاد شرايط منطقی همواره کارفرمايان را به آن سويی رهنمون می کنيم که انتخاب اين شرکت جايگزين ديگری ندارد .
در اين راستـا همواره دست همکاران ديگر را برای ارائه سرويس بهتـر با تشکيل کنسرسيـومـها می فشاریم .
شرکت فراز پردازان نادین با بهره‏گيری از مشارکت شرکتهای صاحب نام و با اندوخته عظيمی از تجربيات و معلومات گسترده و کارشناسان مجرب خود همواره کوشيده تا در جهت نوآوری، خلاقيت و کاربرد تکنولوژی های مدرن در کشور گامهای اساسی بر ‏دارد.
و اکنون پس از بدست آوردن سالها تجربه مستمر در مشاوره ، طراحی، تأمين تجهيزات، نصب و راه اندازی، و انجام امور مهندسی پشتيبانی، به منظور تحقق مهمترين هدف خود که همانا پاسخگوئی به نيازهای دستگاههای دولتی و خصوصی است، کليه بخشهای خود را فعال و آماده خدمات زير نموده است.


ما بر اين باوريم که :
گام نهادن در راه توسعه و تجهيز کيفی کليه مراکزIT , اعتلای ميهن عزيزمان را در پی خواهد داشت و اثبات کرده‏ايم که در حل مشکلات انفورماتيک کليه دستگاههای دولتی و بخش خصوصی در کنار آنان بوده و خواهيم بود.